Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Κ14 ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ- ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ 1-3

Ήττα για στον ενδέκατο αγώνα μας της Κ14 από τον πρωτοπόρο της κατηγορίας Βαρβασιακό χθες στα Νένητα . Παρά την ήττα τα παιδιά μας έπαιξαν πολύ καλά , μάλιστα στα  μισά του β΄ημιχρόνου το αποτέλεσμα ήταν 1-1. Το πρώτο γκολ το δεχτήκαμε στις αρχές του αγώνα , η ισοφάριση ήρθε στις αρχές του β΄ημιχρόνου όταν σε φάουλ του Σταυρινούδη ο Ισμαλάϊ εκμεταλλεύτηκε σύγχυση στην αντίπαλη άμυνα και έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα. Τα άλλα δυο γκολ τα δεχτήκαμε προς το τέλος του αγώνα.
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ ( Ρυθιανός)
Μενδωνίδης, Αγορής, Κλουβάκης, Κοντός, Ισμαλάϊ, Χαλίλι, Σταυρινούδης, Βενέτης, Χούτα, Ψαρούδης, Κωνσταντίνου. Έπαιξαν ακόμα οι:  Γεωργίτσης, Δηλαβέρης, Πολίτσης, Κερίμης και Δαμαλάς.
Στην βαθμολογία διατηρούμε την 6η θέση σε 10 ομάδες, επόμενος αγώνας με την ουραγό  κοινή ομάδα Ατρόμητος/Θύελλα στο Φαφαλιείο 17/3 10:00