Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2010

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

Ένα δυνατό παιχνίδι κέντρου με λιγοστές φάσεις για γκολ,όσες φάσεις έγιναν μπήκανε γκολ τα οποία ακυρώθηκαν από τον διαιτητή και τους επόπτες για φάουλ η για οφσάιντ.2για την ομάδα μας με τους ΠΕΛΑΝΤΗ στο 30'λεπτό όταν ο ΠΟΥΛΙΟΣ έβγαλε κάθετη μπαλιά από το κέντρο στην μεγάλη περιοχή στον ΠΕΛΑΝΤΗ όπου...
υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ ενώ μετά συνέχισε την φάση και πέτυχε το γκολ χωρίς να καταλάβει οτι είχε σφυρίξει ο διαιτητής και στο 45΄λεπτό όταν σε διεκδισει της μπάλας ο ΠΟΥΛΙΟΣ κέρδισε την μπάλα μέσα στην περιοχή έβαλε το γκολ και ο διαιτητής έδειξε επιθετικό φάουλ στον παίχτη μας. Για την ΔΑΦΝΗ ακυρώθηκε γκολ στο 38΄λεπτό οταν σε σουτ του ΣΕΖΕΝΙΑ ακούμπησε στην πλάτη του ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ και κατέληξε στα δίχτυα και ακυρωθηκε διότι ήταν σε θέση οφσάιντ και στο 65΄ ακυρώθηκε γκολ της ΔΑΦΝΗΣ όταν σε ασταθείς απόκρουση του ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ο επιθετικός της ΔΑΦΝΗΣ έσπρωξε από πίσω τον αμυντικό μας.Το μοναδικό γκολ του παιχνιδιού επιτεύχθηκε στο 89' από τον ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ με ωραίο πλάσε απο πλάγια θέση οπου διαμόρφωσε το τελικο 0-1