Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου 2022

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ( Κ16) ΗΡΑΚΛΗΣ / ΟΜΗΡΟΣ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-3

Για την δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ16 χθες στο γήπεδο ΄΄Νίκος Σύλλας΄΄ στην Καλλιμασιά η κοινή ομάδα ΟΜΗΡΟΥ/ΗΡΑΚΛΗ  ,παίζοντας με σοβαρές απουσίες ηττήθηκε από την αντίστοιχη του ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΥ/ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ με 1-3

Αποσπάσματα από την σχετική δημοσίευση του '' fc iraklis thimianon''.
''Ο Βαρβασιακος ήταν πιο καλός σε κάποια στοιχεία όπως η δύναμη και η ταχύτητα και επικράτησε αλλά πολύ πιο δύσκολα από ότι φαίνεται στο τελικό σκορ.
Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου στην αρχή του δεύτερου και στο τελευταίο λεπτό του αγώνα μπήκαν τα γκολ για τον Βαρβασιακο .
Η ομάδα μας μείωσε σε 1-2 με γκολ πέναλτι του Βαβυλουσακη περίπου στο 70ο λεπτό.
Θα πρέπει να βελτιωθούμε και να μην κάνουμε αρκετά ατομικά λάθη για να έχουμε και καλύτερη τύχη για την συνέχεια.