Δευτέρα 27 Σεπτεμβρίου 2010

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΥΡΓΟΣ 0-0

Χωρίς τέρματα τελείωσε ο άγωνας της ομάδας μας με το Πυργί.Ενα κακό παιχνίδι που κυριαρχο στοιχειο ηταν τα δυνατα μαρκαρισματα,πολλες κιτρινες καρτες,λιγοστές ευκαιρίες και το 0-0 φαντάζει δίκιαιο!
Στο α ημίχρονο το Πυργί μπήκε δυνατά προσπάθησε να πετύχει το γρήγορο γκολ αλλα 2 ευκαιριες που δημιουργησε σταμάτησαν στον τερματοφύλακα μας ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥΔΗ, που για ενα ακόμα παιχνίδι έδειξε τα πλούσια προσόντα του κάτω απο τα δοκάρια ,κρατόντας το μηδέν στην άμυνα.
Το β ημίχρονο δεν ήταν διαφορετικό από το πρώτο,με τις δυο ομάδες να δείχνουν προσοχή στις άμυνες και με κάποιες αντεπιθέσεις να προσπαθούν για γκολ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: Πνευματικούδης, Ψύλλος Μ., Γιαννούμης Γ, Μακρίδης Κ, Γουβάκης Δ(Μαρδάς Κ),Γιαννούμης Γιαννης, Ψύλλος Δ, Δελερές Π ,Σκουφάρας Γ(Σπεγης Π),Ζαχαρίου Β,Δελερές Γ(Σιταράς Κ)
Τέλος αρκετός κόσμος βρέθηκε στο γήπεδο χωρίς να σημειωθεί το παραμικρό.
πηγη:anagennisiclub.blogspot.com