Παρασκευή, 25 Φεβρουαρίου 2011

Όλο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 26 & 27 Φεβρουαρίου

Αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και πόλο. Στο ποδόσφαιρο ξεχωρίζει το ντέρμπυ στα Νένητα μεταξύ του Κανάρη και του Ατρομήτου, στο μπάσκετ...
οι γυναίκες του ΒΑΟΛ φιλοξενούν το Παγκράτι, ενώ στο πόλο η ομάδα του ΝΟΧ κοντράρεται στο ΟΑΚΑ με τον Παναθηναικό. Αναλυτικά:

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Ά Τοπικό
26/02/2011 16:00   ΝΕΝΗΤΩΝ     ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ    
ΤΣΑΠΑΡΑΣ     ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ     ΠΟΛΥΤΑΡΧΟΥ
26/02/2011  16:00   ΘΥΜΙΑΝΩΝ    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ/ΑΣΤΕΡΑΣ-ΛΕΩΝ    
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ     ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ
27/02/2011  16:00     ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ     ΚΟΦΙΝΑΣ-ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ    
ΠΟΛΥΤΑΡΧΟΥ     ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ     ΠΕΤΡΙΔΗΣ
27/02/2011  16:00    ΘΥΜΙΑΝΩΝ     ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΑΛΑΜΩΤΗ    
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ     ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ      ΤΣΟΥΧΛΗΣ
27/02/2011   16:00     Ε.Π.Σ.ΧΙΟΥ     ΑΝΑΝΓΕΝΝΗΣΗ-ΆΤΛΑΣ
ΤΣΑΠΑΡΑΣ    ΛΑΜΠΟΣ        ΔΗΜΟΥΛΑΣ
27/02/2011   16:00    ΦΑΦΑΛΕΙΟ     ΔΑΦΝΗ-ΌΜΗΡΟΣ    
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ     ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ     ΚΑΡΡΑΣ
27/02/2011   16:00     ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ     ΕΛΑΤΑ-ΠΥΡΓΟΣ    
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   ΜΑΚΑΡΕΣ     ΚΟΤΡΩΝΗΣ
B Τοπικό
26/02/2011  16:00    ΣΕΝΤΑ    ΈΝΩΣΗ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ    
ΤΣΟΥΧΛΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ     ΚΑΡΡΑΣ
26/02/2011   16:00    ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ    ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΦΑΡΚΑΙΝΑ
ΚΟΤΡΩΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ     ΣΥΡΙΟΣ
26/02/2011   16:00     ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ     ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ-ΔΟΞΑ    
ΛΑΜΠΟΣ     ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ     ΣΤΑΦΙΔΑΣ
27/02/2011  11:00    ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ     ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ    
ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ   ΜΑΚΑΡΕΣ     ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
27/02/2011   12:30     ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ     ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ-Α.Ε.ΧΙΟΥ
ΣΥΡΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ
27/02/2011   13:30   ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ    ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ-ΚΥΒΕΛΗ/ΛΕΩΝ    
ΜΥΡΙΑΓΚΟΣ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ     ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
27/02/2011  12:00   ΦΑΦΑΛΕΙΟ     ΛΑΙΛΑΠΑΣ-ΉΦΑΙΣΤΟΣ    
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ    ΚΟΥΚΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
Προπαιδικό
26/02/2011  11:00   ΦΑΦΑΛΕΙΟ     ΈΝΩΣΗ-ΔΟΞΑ
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝ.    ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ     ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
26/02/2011   12:30   ΦΑΦΑΛΕΙΟ   ΚΟΦΙΝΑΣ-ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ   ΓΕΟΜΕΛΟΣ     ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝ.
27/02/2011    10:00    Ε.Π.Σ.ΧΙΟΥ     ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ-ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΔΗΜΟΥΛΑΣ     ΓΕΟΜΕΛΟΣ     ΒΑΒΑΛΚΙΤΣΗΣ
27/02/2011  11:00    ΝΕΝΗΤΩΝ     ΚΑΝΑΡΗΣ-ΠΥΡΓΟΣ
ΣΤΡΟΥΜΠΙΝΗΣ     ΘΕΟΔΩΡΗΣ     ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

Μπάσκετ
Α2 Γυναικών Κυριακή 27-2

ΩραΓήπεδοΑγώνας

12:00ΠΑΙΑΝΙΑΣΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

12:00Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

12:00ΧΙΟΥΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

12:00ΣΠΟΡΤΙΓΚΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Τοπικά
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2011 
17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΗΡΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ  
ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ-ΛΟΪΖΟΣ
19.00 ΧΑΛΚΕΙΟΣ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ 
ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Π. - ΔΕΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2011
12.00 ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΝΗΡΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ 
ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΔΕΔΕΣ

Πόλο
ΣΑΒΒΑΤΟ, 26/2
            Κολ. Εθν. Πειραιά       14.00   ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
                                                            (Μοίραλης, Μπουδραμής)
Κολ. Ποσειδώνιο        14.30   ΠΑΟΚ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
                                                (Κωνσταντινίδης, Πολυχρονόπουλος)
Κολ. ΟΑΚΑ                16.00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ
                                                (Σκαλοχωρίτης, Σταυρίδης)
Κολ. Αλίμου               16.00   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΟΒ                                                                (Κουρέτας, Κουρτίδης)
Κολ. Νέας Σμύρνης    19.00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
                                                (Βασιλείου, Σταυρίδης)
Απευθείας μετάδοση από την ΕΤ 1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 27/2
Κολ. Π. Φαλήρου        11.00   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
                                                (Κατσαρός, Στεφανάκης)

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου