Σε αναβληθεί αγώνα με την ΠΑΧ 1 ηττηθηκαμε με 3-1 και τα δύο γκολ που δέχτηκε ήταν στα τελευταία λεπτά.
Ίσως το καλύτερο παιχνίδι μέχρι τώρα για την ομάδα μας που έπαιξε με αντίπαλο μια πολύ καλύτερη ομάδα( αν και είχαν και εκείνοι κάποιες απουσίες).
Πιο μοιρασμένο το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο με την ομάδα μας να προηγείται με εύστοχο πέναλτι του Ρέππα Πολυχρόνη.
Με σωστές αποστάσεις και πολύ καλή αλληλοκαλυψη χώρων δεν δώσαμε δικαίωμα στον αντίπαλο να κάνει πολλές ευκαιρίες.
Στο δεύτερο ημίχρονο η πίεση του αντιπάλου ήταν πολύ μεγαλύτερη. Από λάθος μετά από κόρνερ δεχτηκαμε την ισοφάριση και στα τελευταία λεπτά του αγώνα αφού είχαμε κάνει και όλες τις αλλαγές για να παίξουν και όλα τα παιδιά διαμορφώθηκε το τελικό 3-1.
Στα αξιοσημείωτα του αγώνα ήταν ότι απουσίαζε ο Φεγγουδάκης Αντώνης και στην θέση του ως τερματοφύλακας έπαιξε ο Πουργιαζος Άκης.
Ήταν εξαιρετική η παρουσία του αν και δεν έχει ξαναπαίξει στην θέση αυτή.
Συγχαρητήρια και σε όλα τα παιδιά για την σημερινή απόδοση που ήταν πολύ πιο καλή από την αναμενόμενη.